Życiowe wybory 😉

Mało publikuję, mało piszę, a jeszcze mniej mnie na fanpejdżu. Wszystko to „mało” to nie dlatego, że się poddałam, bo ponoć niektórzy tak myślą. Wszystko to „mało” powodowane jest dziećmi.

Ostatni rok prowadzenia bloga był naprawdę szalony. Pisałam po nocach, publikowałam codziennie, odpowiadałam na komentarze. Fanpage, blog, Instagram i w pewnym momencie okazało się, że większość dnia spędzałam z telefonem w ręku. Sama tego nie dostrzegałam, a S był bardzo wyrozumiały.

Dotarło do mnie, kiedy bawiłam się z Felutkiem i Bubą.
F: Mamusiu bawisz się?
Ja: Tak synku, zaraz.
F: Zaraz, bo musisz napisać bloga?
Ja: Nie synku, tylko odpiszę i już się bawimy.
F: To odpisz i odłóż w końcu telefon.
Ja: Felek, zaraz mamusia odłoży.
F: Nigdy nie odkładasz.

Kurde. Zamurowało mnie. Uświadomiłam sobie, że Felek ma rację. Cały dzień z telefonem w ręku. Bo albo wpis, albo zdjęcie, albo filmik na Instagrama i cały dzień jak przyklejony do ręki.

Długo siedziało mi to w głowie. Nie wiedziałam, jak to wszystko ugryźć. S przyparty do muru, przyznał rację Felkowi. Głupio mi było i miałam wyrzut sumienia.

Postanowiłam pisać, tylko wtedy kiedy faktycznie będę miała czas. Bez zarywania nocy, bez ciągłego stresu, bez spiny i nie kosztem dzieci i męża.

Na początku było mi ciężko i trochę smutno, bo naprawdę lubię pisać, uwielbiam komentarze, podśmiechujki i wygłupy z Wami. Na stałe zostawiam Instagram, tam szaleję codziennie.

A blog? Był, jest i będzie. Nie poddaję się, wybieram to, co w moim życiu jest najważniejsze. Rodzinę. ♥️

Ania

Lat: 35 (o matko) 😊 Stan cywilny: mężatka, (bo podkusiło)😊 Stan dzieciowy: sztuk 2 Hobby: lubię czytać, lubię pisać, ale najbardziej lubię czytać to, co napisałam 😛 Wady: uparta, nerwowa, gderająca, niecierpliwa. Zalety: łatwość w znajdowaniu wad 😊 Mocna strona: poczucie humoru Słabości: wiśnie w czekoladzie i siostra 😊 Nowy rok, nowa ja 😊. Tak to się zazwyczaj zaczyna. Długo o tym myślałam, gdybałam, wymyślałam scenariusze. I nagle, bach. Kiedy jak nie teraz. 😊 I oto jestem 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *