Baba jaga 😉

Nic tak nie potrafi zaskoczyć jak życie.

Wiedziałam, że jeszcze w życiu wiele rzeczy może się zmienić. Stać się może coś nieoczekiwanego, niespodziewanego, nieprzypuszczalnego. Coś co wyrwie mnie z butów i pozostawi szczękę gdzieś w okolicy kolan.

Zawsze jak wyobrażam sobie daleką przyszłość, to widzę siebie jako pomarszczoną staruszkę. Dzieci mam odchowane, wnuki też. Spotykamy się wszyscy razem na niedzielne obiady z kawą i ciastem. I na starość w końcu, to nie ja gotuję.

Szanowny przysypia przed telewizorem, a ja siedzę z telefonem w ręku i troszkę ślepawa, próbuję wstawić wpis na blogu o problemach z nietrzymaniem moczu 😉.

Widzę pomarszczoną staruszkę, troszkę wredną, czasem śmieszną, brzydką jak baba jaga i o zapachu zmieszanej naftaliny i whisky. Uwielbiam ten obraz. Wiem, że będę taka i mam tylko nadzieję, że dożyję.

Zawsze w tym obrazie pojawia się też Majka. Tak samo pomarszczona i tylko troszkę bardziej gderliwa. Z tym, że Majka nie ma problemów z molami więc nie śmierdzi naftaliną tylko whisky i fajkami.

I właśnie dziś mnie to życie zaskoczyło. Muszę zmienić w głowie nasz obraz i wyobrażenie, a myślałam, że to niemożliwe. Szczękę podnoszę z ziemi do tej pory. Zaskok. Totalny, niespodziewany, ale bardzo pozytywny.

Majka rzuciła palenie!!!

Więc będzie śmierdzieć tylko whisky. W sumie w ramach motywacji, mogę jej dodać zapach czekolady, niech ma! Nie będę jej na starość żałować ❤.

Prawa do treści na stronie zastrzeżone.

6 thoughts to “Baba jaga 😉”

  1. Witaj Wariatko.(Jak mogę tak napisac)Od dziś czytam Twego BLOGA…ktos mi polecił.I czytam i czytam i nie mogę powiedzieć Katarzyna dość….tak mnie wciągnęła Twoje opisywanie życia codziennego na pozór…ale ono nie jest takie codzienne one jest wyjątkowo ciekawe….smieje się a w momentach niektórych łzy mi się wkradaja..Mam wrażenie że znam Ciebie….ale Ciebie nie znam.
    Rób to co robisz bo robisz to doskonałe.

    1. Kurde. Zatkało mnie. Jak to cudnie przeczytać coś takiego przed samym snem. Dziękuję Ci Katarzyno ♥️ zapraszam na mój fanpage na fb, tam też się troszkę dzieje. Pozdrawiem Cię serdecznie i dziękuję za super komentarz. Całusy Wariatka 😉😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *